KOTY KUSTOSZA - #3 Kocie reakcje

Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest zdecydowanie widok zwierzaków obok obrazów, które dla nich namalowałam. Zawsze niebywałą radość sprawia mi, gdy otrzymuję zdjęcia od właścicieli swoich pupili przedstawiające tzw. kontrole jakości 😀 Reakcje zwierzaków są najróżniejsze, od ogromnego zainteresowania, aż po nie zauważanie swoich portretów. Wszystkie jednak są na swój sposób osobliwe i moim nowym hobby stało się bez wątpienia gromadzenie materiałów z serii kontroli jakości. Do tej pory otrzymywałam zdjęcia, jednak sytuacja zmieniła się kilka miesięcy temu, gdy otrzymałam krótki filmik. 
W tamtej chwili doznałam olśnienia, wiedziałam że muszę zacząć skrzętnie zbierać materiały video.
Zaowocowało to właśnie pierwszym filmem z serii kociej kontroli jakości. Jest to swojego rodzaju kamień milowy mojej Twórczości. Podsumowuje on w pewien sposób moją dotychczasową działalność. Oprócz tego zawsze gdy jestem zmęczona odpalam sobie ten materiał. Działa on jak naładowany akumulator, z którego mogę czerpać energię. Chciałabym Was serdecznie zaprosić do obejrzenia go razem ze mną ;)

Niedługo postaram się wstawić również wszystkie fotografie z kontrolą jakości jakie do tej pory zebrałam. Jest tego naprawdę sporo, więc możliwe że podzielę to na dwa posty: z kocimi i psimi reakcjami. Baza fotografii cały czas się powiększa i staram się w miarę możliwości wstawiać na bieżąco, niestety z materiałem video sprawa jest trochę bardziej złożona, więc na kolejny trzeba będzie jeszcze poczekać. Jednak  w planach są kolejne i dam z siebie wszystko aby w przyszłości je opublikować. Nie przedłużając, zapraszam Cię do kociego świata i do usłyszenia 😺